BUZ LAZER EPİLASYON

 Acısız , hızlı ayrıca en etkili yöntem olan buz lazer epilasyonun farkı nedir?Dört mevsim uygulanabilir yaz kış ayrımı yok. Yüze uygulanabilen tek cihaz leke bırakmaz ve diğer cihazlar gibi tetiklemez.Deriyi ve organları görmez sadece kıl kökünü tahrip eder.

Daha Fazla Gör
STRIORT ÇATLAK TEDAVİSİ

Striort metodu ile oluşum sebebi ne olursa olsun tüm çatlaklarda etkilidir,Çatlak çizgilerinin üzerinde tek tek çalışılarak collagen bağ dokunun güçlendirilmesini sağlarken aynı zamanda sıkılaşma sağlar,İlk seansta %80 e varan iyileşme sağlanır.

Daha Fazla Gör
DERMAPEN

Yaşınız kaç olursa olsun cildini genç bakımlı ve canlı göstermek isteyen kdınların tercih edebileceği bir cilt bakım yöntemidir.Cilt altında,yeni üretimlerle dolgunlaşma ve sıkılaşma cilt yüzeyinde de gençleşme ve tazelenmesini sağlayarar.

Daha Fazla Gör
AQUAPEEL

 Aquapeel işlemimizi düzenli uygulama halinde lekeler  gidermeyi, kırışıkları açmayı, ciltteki sebumu dengelemeyi ve problemleri ortadan kaldırmayı vaadediyoruz.

Daha Fazla Gör
BB GLOW

BbGlow kalıcı makyaj değildir.  Cilde  fondöten efekti veren mezoterapi serumudur.Lekeleri kapatır Kılcal damar görünümünü azaltır. Akne ve akne izlerinin onarımını sağlar. Cilt tonunu kalıcı olarak eşitler. 

Daha Fazla Gör
MICROBLADING

Microblading 3D Kıl Tekniği ile gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. Microblading, mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenmesidir.

Daha Fazla Gör
LIFTING

Bu uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi doğaldır.Kimyasal ürün barındırmaz,keratin bakım içerir.Uygulama sırasında, kişinin kendi kirpikleri kıvrılarak, canlı bakış ve dolgun göz hattı elde edilir.Eski sistem bigudi ile değil yeni sistem patch adında silikonlar kullanılır,

Daha Fazla Gör
AKNE PROTOKOL

Genel olarak 'sivilce' adıyla bildiğimiz akne en sık rastlanan cilt problemlerindendir. Genellikle yüzde, bazen göğüs ve sırtta görülebilir. Sivilve (akne) derimizde bulunan yağ bezlerinin bir hastalığıdır, normalde bu bezlerin salgıladığı yağın deri yüzeyine çıkarak atılması gerekir.Artık kurtulmak çok kolay.

Daha Fazla Gör
GÖZ ALTI AYDINLATMA MEZOTERAPİSİ

Göz çevresini canlandırmak için özel hazırlanmış bazı bitki, antioksidan ve vitaminlerinden oluşan kokteylin uygulandığı özel bir mezoterapi çeşididir.Göz çevresinde ,Morluk Koyu renkli halkalar olanlar için uygundur.

Daha Fazla Gör
MEZOLIFTING

Mezolifting yüz gençleştirmede en etkili yöntemdir. Cildin ihtiyacı olan vitaminler antioksidan maddeler ve mineraller özel bir karışım halinde  cildin alt tabakasına iletilir. Cilde kaybettiği kolejden ve elastini tekrar kazandırır. 

Daha Fazla Gör
LED TERAPİ

Led terapi, 4 farklı renk ışıktan destek alınarak cildin kendini yenilemesini sağlar. Akne, leke, kızarıklık,erken dönem zona baskılama,derinleşmiş kırışıklık ve cildin yatıştırılması alanlarında da etkilidir. 

Daha Fazla Gör